Veckans reflektion
Veckan bästa: Att vi har bokat en resa till PARIS. Och ganska snart, första dagarna i april. Så härligt!!
Veckans sämsta: Att jag blev magsjuk igår natt. Tyckt så synd om mig själv. Känner mig svag.
Veckans roligaste: Pernilla Wahlgrens show Kort, glad och tacksam. Jag och en kollega fick gratisbiljetter dit i fredags. Jag hade ingen aning vad den skulle bjuda på men den var verkligen så rolig.
Veckans träning: Intervaller, rörlighet, total performance, yoga, ben och rygg. Jag verkar ha fått feeling denna vecka, nöjd över det!
Fördelen med att börja jobba senare och även eftermiddagar är att det för mig är lättare att få in träningen. Och att jobba på samma ställe underlättar också såklart!
Veckans tips: Baka chokladhjärtan med ckokladöverdrag. GOTT!
Veckans tanke: Hur mycket jag har börjat uppskatta mer än vad jag gjort tidigare år. Det är så skönt att inte den där längtan till allt annat tar över längre. Jag skrev faktiskt ett inlägg om det igår – tankar om att uppskatta det som är just nu